Kontakt

Pila Zákopanka
Josef Daniel
561 84 Líšnice 88
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 465 619 376

mobil: +420 603 535 979

Napište nám

Drobné stavby

Vyrobíme a postavíme pro Vás dřevostavby,které svými rozměry nepodléhají stavebnímu povolení. To znamená že si celou stavbu můžete navrhnout sami,a my Vaše představy,po vzájemné konzultaci  proměníme ve skutečnost. Všechny námi zhotovené stavby jsou postaveny z řeziva určeného na stavební konstrukce, které si sami vyrábíme a dodáváme na stavbu roubenek,vazeb rodiných domků či jiné stavby.

K výrobě altánů, přístřešků, pergol, zahradních domků apod. předchází příprava dokumentace a 3D návrhy požadovaného objektu.

Naším cílem je v maximální míře vyhovět Vaším přání a požadavkům.

 

Garáž pro malý ---- i velký automobil

stavby1Potřebujete jednoduchou, praktickou garáž pro váš vůz, která perfektně zapadá do daného prostředí, nepodléhá stavebnímu povolení a nechá se rychle postavit, ale v případě potřeby i odstranit ? Navrhneme Vám řešení - malou dřevostavbu.

P1010909-miniGaráž má spodní  rám z masivního hranolu ,který tvoří zároveň  základ pro podlahu garáže z inpregnovaných fošen o síle 5Omm. Pro stavbu postačí  pouze patky na které se celá kostrukce postaví. Celá kostra staby je sčepována z masivního hranolu a opláštěna oboustranně hoblovanými prkny na sraz nebo palubkami. Rozměry  stavby a použitá krytina střechy je  podle Vašeho přání.

  

Sklad paliva a zahradního nářadí

Nezbytným doplňkem každého rodinného,či rekreačního domu je technické zázemí,které vyřeší mnoho problémů spojených nejen s uskladněním paliva pro chladné zimní dny,ale poslouží i jako odkládací prostory pro zahradní techniku,nářadí,zahradní nábytek a v některých případech dokonce i jako malá domácí dílna ,tolik potřebná pro drobné opravy a údržbu domu.

 

Veranda - vkusné a účelné závětří před vhodem do rodinného domu

veranda m

Vzpomínáte na vyprávění svého děda o tom, jak v podvečer v mihotavém světle verandy probírali sousedé politickou situaci a krátili si večery při svém oblíbeném mariáši? Pořiďte si verandu

- místo které vám ušetří energii úsporou tepla

- místo kde můžete podepsat doporučený dopis aniž by vám při tom pršelo za krk

- místo které můžete v letních měsících využít k posezení s rodinou,známými ,nebo sousedy.

 

 

 

 

 

Přístřešek pro koně

pristresek pro kone m

pristresek pro kone2 m

Milujete vůni koní,vítr ve hřívě a myslíte si , že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu? Rozhodli jste se vyměnit pohodlí u televize za péči o zvíře s krásnýma očima a odměnit se za toto úsilí romantickými výlety do přírody?

Čeká vás mnoho úkolů - jedním z nich je také zajistit pohodlné,zdravotně nezávadné a stylové ustájení pro své miláčky.

 

Kde nás najdete

Klikněte zde pro zobrazení mapy

© 2017 Pila Zákopanka. All Rights Reserved.